Need for Speed: Most Wanted - wszystko o grze Need for Speed: Most Wanted

Przejdź do wszystkich informacji o grze Need for Speed: Most Wanted:

newsy (38) | recenzje (2) | zapowiedzi (1) | publicystyka (6) | galerie (1) | filmy (7)
wszystkie informacje
Need for Speed: Most Wanted

Z poziomu tej strony dotrzesz do wszystkich informacji o grze Need for Speed: Most Wanted. Mamy recenzje, a także poradniki i opisy przejścia Need for Speed: Most Wanted oraz nierzadko kody odblokowujące tajne funkcje w tej grze. Informujemy też o wymaganiach sprzętowych, a także o dacie premiery i wersjach beta. Jeśli będzie dostępne, pobierzesz też od nas demo lub klienta Need for Speed: Most Wanted i przeczytasz informacje o DLC. Wszystkie wiadomości dotyczą: PC, PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One i innych platform, na które gra ta się ukazała.

Przejdź do naszej encyklopedii gier, aby zobaczyć screeny oraz filmy z rozgrywki w Need for Speed: Most Wanted oraz przeczytać najważniejsze informacje o grze. Dowiesz się o jej historii, o tym jak przebiega rozgrywka oraz jak tytuł został przyjęty na rynku. Informujemy również kto jest producentem, wydawcą i polskim dystrybutorem Need for Speed: Most Wanted oraz czy gra ma polską wersję językową. Zamieszczamy informację, do jakiego gatunku gier można zakwalifikować Need for Speed: Most Wanted, jaką tematykę porusza gra (np. fantasy, czy II wojna światowa) i jaką mechanikę wykorzystuje (np. rzut izometryczny). Podajemy także dane PEGI, czyli dla użytkowników w jakim wieku gra jest rekomendowana.

Przeczytasz też artykuły newsowe, publicystyczne zapowiedzi, w których poruszamy tematykę związaną z Need for Speed: Most Wanted.

ReklamaAutorzyPolityka PrywatnościRegulamin SerwisuCookiesUsługi IT