The Sims 3: Rajska Wyspa - wszystko o grze The Sims 3: Rajska Wyspa

Inne nazwy: The Sims 3: Island Paradise

Przejdź do wszystkich informacji o grze The Sims 3: Rajska Wyspa:

newsy (0) | recenzje (0) | zapowiedzi (0) | publicystyka (0) | galerie (1) | filmy (0)
galerie
The Sims 3: Rajska Wyspa

Z poziomu tej strony dotrzesz do wszystkich informacji o grze The Sims 3: Rajska Wyspa. Mamy recenzje, a także poradniki i opisy przejścia The Sims 3: Rajska Wyspa oraz nierzadko kody odblokowujące tajne funkcje w tej grze. Informujemy też o wymaganiach sprzętowych, a także o dacie premiery i wersjach beta. Jeśli będzie dostępne, pobierzesz też od nas demo lub klienta The Sims 3: Rajska Wyspa i przeczytasz informacje o DLC. Wszystkie wiadomości dotyczą: PC, PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One i innych platform, na które gra ta się ukazała.

Przejdź do naszej encyklopedii gier, aby zobaczyć screeny oraz filmy z rozgrywki w The Sims 3: Rajska Wyspa oraz przeczytać najważniejsze informacje o grze. Dowiesz się o jej historii, o tym jak przebiega rozgrywka oraz jak tytuł został przyjęty na rynku. Informujemy również kto jest producentem, wydawcą i polskim dystrybutorem The Sims 3: Rajska Wyspa oraz czy gra ma polską wersję językową. Zamieszczamy informację, do jakiego gatunku gier można zakwalifikować The Sims 3: Rajska Wyspa, jaką tematykę porusza gra (np. fantasy, czy II wojna światowa) i jaką mechanikę wykorzystuje (np. rzut izometryczny). Podajemy także dane PEGI, czyli dla użytkowników w jakim wieku gra jest rekomendowana.

Przeczytasz też artykuły newsowe, publicystyczne zapowiedzi, w których poruszamy tematykę związaną z The Sims 3: Rajska Wyspa.

ReklamaAutorzyPolityka PrywatnościRegulamin SerwisuCookiesUsługi IT